Öldüren Sırlar Lynda La Plante Pdf E-Kitap İndir

1
571
views
Öldüren Sırlar Lynda La Plante Pdf E-Kitap İndir
Öldüren Sırlar Lynda La Plante Pdf E-Kitap İndir

Öldüren Sırlar Lynda La Plante Pdf E-Kitap İndir

Manşetlerden İnmeyen bir hayat. Gerçeğİ ortaya çıkaracak bir ölüm.
Sessiz sakin bir hayat Amanda Delany’ye göre değildi. Delany, gününü gün etmesiyle ve birbirinden yakışıklı aktörlerle yaşadığı aşklarla tanınıyordu. Derken, bir gece setten eve döndü ve son kez olduğunu bilmeden, anahtarını kilide soktu. Ertesi sabah Amanda’nın cesedini buldular. Defalarca bıçaklanmış, ancak güzel yüzüne dokunulmamıştı. 
Anna Travis, Delany cinayetini çözmekle görevlendirilen ekipteki polislerden biriydi. Amanda’yla ilgili gerçekleri keşfettiğinde şok geçirecekti. Uyuşturucu bağımlılığı, anoreksi, duygusuz ebeveynler, sahtekar bir menajer ve sadece kendi çıkarlarını düşünen eski sevgililer… Tüm bu hikaye bir yana, Amanda’nın hayatına son vermek isteyen kim olabilirdi? 
Anna ve ekibi, Amanda’nın katilinin izini sürerken Anna’nın üstesinden gelmesi gereken kendi özel sorunları da vardı. Terfi etmeye çok yaklaşmıştı ama iş, kurulun önüne çıkmaya gelince hiçbir şeyin göründüğü kadar kolay olmadığını öğrenecekti.

Sayfa Sayısı: 507
Baskı Yılı: 2017
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

Bu bölümdekileri sadece yorum yapanlar görebilir. Henüz yorum yapmadınız veya yorumunuz onaylanmadı. Yorum yapmak için TIKLAYIN

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here