DEFNE SAMYELİ AJAN ROLÜYLE EKRANLARDA 

Kanal D’nin reytingleri tavan yaptıran dizisi ” Kurtlar Vadisi Pusu ” dizisine ünlü spiker Defne Samyeli ajan rolüyle dahil oldu . Samyeli  yeni sezonda Zeynep adında inatçı ve mücadeleci bir karakteri oynayacak.

 Hürriyet’in haberine göre Samyeli, “Kurtlar Vadisi Pusu popülaritesi, etkisi ve istikrarıyla sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde fenomen olmuş bir marka. Kurtlar Vadisi Pusu ekibini dizi ilk doğduğu gün tanımıştım. Dolayısıyla ilk günden yükselişine tanıklık ettiğim için ayrıca duygusal bağımın olduğu bir proje. Necati Şaşmaz’ın bana canlandırmam için önerdiği karakteri duyunca hiç düşünmeden ‘evet’ dedim. Zeynep, yıllardır oynamayı istediğim, çocukluğumdan beri hayal ettiğim bir karakter. Duygum, bilgim, birikimim ve emeğimle Kurtlar Vadisi Pusu’ya en verimli şekilde katkıda bulunmak için heyecanlıyım” diye konuştu.

kurtlar vadisi pusu yeni sezon

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda yapımcılığını Pana filmin üstlendiği ve başrolde Necati Şaşmazla Eylül ayında Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak .

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Önceki Yazı:Poyraz Karayel'de Yeni Oyuncular

Sonraki Yazı:Enrique Iglesias İstanbul'a Geliyor

Yorumlar
1 Yorum
  1. Yazar

    I am forever indebted to you for this inmotfarion.

Bir yorum yazın