Katılaşmış Rimel Ve Göz Çevresi Çizgileri

1
854
views

Katılaşmış Rimel Ve Göz Çevresi Çizgilerine Pratik Çözüm arayanlar için bulunulmaz bir fırsat.Hiç konuyu uzatmadan Kirpikleriniz’de katılaşmış olan rimel için çözüm önerimize geçelim ;

Rimel

Kirpiklerimizin daha güzel durması için sürdüğümüz rimeller bir süre sonra çıkarmadığımız zaman katılaşıp kötü bir görüntü yaratıyor. Hatta göz çevresine yayılarak göz altlarımızı mormuş gibi gösterebiliyor. Diyelim ki sık sık rimel sürüyorsunuz ve çoğunlukla çıkarmayı unutuyorsunuz.. İşte çözüm,çok basit…Katılaşmış ve topaklanmış olan maskaralarınız için kullandığınız rimelin içine bir miktar lens solüsyonu damlatarak bu sorunu en aza indirebilirsiniz.

Şimdide Göz Çevrenizdeki Çizgiler için pratik çözüm önerimize geçelim ;

Bayanlar,göz çevremiz elbette ki vücudumuzdaki diğer yerler kadar önemli. Gülerken suratınızdaki göz çevrenizde oluşan kırışıklıklar hoş bir görüntü yaratmıyor gibi..Bunu bir kaç basit makyaj malzemesi kullanarak en aza indirebiliriz.Göz çevresindeki çizgileri kapatmak için kapatıcı kaleminiz ile veya ince bir fırçayı kapatıcınıza bulayarak çizgilerin üzerinden dikkatli bir şekilde geçin ve parmak uçlarınızla üzerlerine hafif bir şekilde vurarak cildinize yedirin. Bu işlemi yapmadan önce kapatıcınızın fondöteninizden daha açık tonda olmasına özen göstermelisiniz.

Göz-Çevresi-Çizgileri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here