Karanlıktan Gelen İblis Kresley Cole Pdf E-Kitap Oku İndir

2
417
views
Karanlıktan Gelen İblis Kresley Cole
Karanlıktan Gelen İblis Kresley Cole

Kresley Cole – Karanlıktan Gelen İblis

KARŞI KONULMAZ, TEHLİKELİ BİR İBLİS…

Acı dolu geçmişi ve vampir arzularının pençesindeki Malkom Slaine, himayesindeki yeşil gözlü güzel tarafından uçurumun kenarına itilmektedir.

SAHİP OLMAYA CAN ATTIĞI, KIŞKIRTICI BİR CADI…

Carrow Graie hüznünü, partiler ve anlık heveslerin ardına saklamaya çalışmaktadır. Ta ki kurtarılmaya değer, ıstırap içindeki bir savaşçıyla tanışıncaya dek.

BİRLİKTE DÜŞTÜKLERİ VAHŞİ BİR HAPİSHANE…

Malkom ile Carrow’un hayatta kalmaları için Malkom’ın hem içindeki iblisi hem de vampiri serbest bırakması gerekmektedir. Peki Malkom, halkının korktuğu kâbusa dönüşünce arzuladığı kadını kaybedecek mi?

“Malkom’dan daha çok ıstırap çekmiş bir kahraman olamaz… Derin duygular ile inatçı bir tutkunun birleştiği, tehlikeli ve romantik bir hikâye.”

-Romantik Times Book İncelemeler

“Gerçekten sürükleyici bir eser! Kesinlikle kaçırılmaması gerek!”

Kitaplar-tarafından -Bitten

Sibel

Özeti okuyunca hem kadın hem erkek karakter için ‘kimdi bunlar yavv’ dedim.Gerçi kitabı okuduktan sonra da hatırladığım söylenemez.Seride o kadar çok insan birikti ki kim kimdi,eski yeni hepsi karıştı kafamda benim.Ama dile kolay 10 kitap olmuş (gerçi ilk kitap Türkiye’de yayınlanmadı) oturup yeni baştan okuyacak halim de olmadığı için bu şekilde körlemesine devam ediyorum seriye =D Gelelim kitaba çok uzun bir süre Tarzan-Jane   Jane-Tarzan modunda geçip biraz içimi sıksa da yazar Kresley olunca illaki bir yerlerden sizi yakalayıp sonuna kadar okumanızı sağlıyor hikaye. Sadece anlamadığım bir nokta var (ya da unutmuş da olabilirim =P ).Şimdi bu Malkom abiye eşi diyor ki paralı asker olup çoook para kazanabilirsin.Güncel zamanda devam eden hangi savaş var ki paralı askerlik yapacağı ??

Bu bölümdekileri sadece yorum yapanlar görebilir. Henüz yorum yapmadınız veya yorumunuz onaylanmadı. Yorum yapmak için TIKLAYIN

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here