İklimler Tuba Arık Pdf Yerli E-Kitap Oku İndir

“Her karanlık kendisini sonlandıracak şafağın tohumlarını
içinde taşır.”
– Dante Alighieri – Wattpad yazarlarından Tuba Arık tarafından yazılmış fantastik ve etkileyici bir seri olan “Gölge” Sersinin son kitabı  “İklimler” . Derin ve bağlayıcı yazımıyla oldukça okunaklı ve okura hitap etmeyi başarmış bir roman. İyi okumalar dileriz.
 İklimler Hakkında
Ya uyusan? Ve uyurken bir rüya görsen? Ve rüyandacennete gidip hiç bilmediğin bir çiçek koparsan? Yauyandığında çiçeği hâlâ elinde tutsan? 
Ne olurdu o zaman? Colleridge’in şiirsel dizelerinin aksine benim düştüğüm yerkesinlikle cehennemdi, hatta cehennemin bile dibiydi. Ellerimsıkı sıkıya kolyemi kavrarken avuçlarımın alev aldığınıhissediyor, düşlediğim korkunç gerçekliğe gözlerimi açmayacesaret edemiyordum. Belki de yanılmıştık. Bütün bunlar biroyun, bizleri tuzağa düşürmek için düzenlenmiş acımasız birplandan ibaretti. Ne Petra, ne ben, ne de diğerleri bunun farkınavarmış, Petra’yı kurtarma hevesiyle gözümüz kapalı kendimizibir hengâmenin, bilinmezliğin ortasına atmıştık.

Bu bölümdekileri sadece yorum yapanlar görebilir. Henüz yorum yapmadınız veya yorumunuz onaylanmadı. Yorum yapmak için TIKLAYIN

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Önceki Yazı:Siren Kiera Cass Pdf E-Kitap Oku İndir

Sonraki Yazı:Asi Özge Meral Pdf Yerli E-Kitap Oku İndir

Benzer Yazılar
Yorumlar
6 Yorum
 1. Yazar
  Gül

  Teşekkürler… Serimiydi bu merak ettim diğerlerini

 2. Yazar
  Can Avar

  Teşekkürler, tüm seriyi görmek dileğiyle

 3. Yazar
  Nur

  Teşekkürler

 4. Yazar
  Atlantis

  Teşekkür ediyorum

 5. Yazar
  Zehra

  Teşekkürler

 6. Yazar
  yeliz

  Teşekkürler

Bir yorum yazın