Kerrigan Byrne-Hırsız ve Güzel

Dorian Blackwell, Ben More’un Blackheart’ı, acımasızdı. Taş yürekli Dorian, Londra’nın en zengin, önemli adamlarından biriydi ve kendisine haksızlık edenlerden intikam almaktan çekinmezdi. İstediğini elde etmek için ölümüne savaşırdı. Güzel, masum ve dul olan Farah Leigh Mackenzie de buna dahildi. Çok geçmeden Dorian güzel kadını kendi malikânesine kaçırmıştı.

Tek sorun, hayatını tehlikeye atabilecek önemli bir sır taşıyan Farah’nın kendini kukla gibi oynattırmamasıydı. Onu güvende tutmanın tek yolu Dorian’ın tutsağı olmaktan geçiyordu. Dorian ise inanılmaz bir teklifte bulunmuştu: Onu koruma altına almak için Farah ile evlenecekti fakat karşılığında Dorian’ın düşmanlarını alt etmek için sırrını kullanmayı kabul edecekti. Ben More’un Bleackheart’ının hesaba katmadığı bir şey vardı, o da Farah’nın aralarında uyandıracağı ve ikisini de esir edecek tutku. Kaçırdığı kadının, çoktan yitip gitmiş olduğunu düşündüğü kalbine dokunabilecek tek kadın olması mümkün müydü?

Gül

İlk olarak sanırım kitabın geçtiği zamanla ilgili bir sıkıntı oldu bende.Sonrada nedense anlatımdan da hoşlanmadım .Okurken dedim ki belki haksızlık ediyorum , yazar daha Grey ve Giedon Cross ortaya çıkmadan yazmıştır . Cıks basımı 2015 .Neden derseniz kitaptaki abi Grey den  “bana dokunma’’ modunu ve Gideon’dan  “ uykumda bile zararlı olabilirim” takıntısını almış .Bir de buna historical karakter ekleyin .Bir de yazar mı çevirmen mi kaynaklı bilemediğim, bir şekilde çok güldüğüm tanımlar ve benzetmeler var ki öyle böyle değil.

Sibel

Gül’ün Grey ve Gideon karışımının historical versiyonu yorumunu okuyunca amannn diyerek başladım kitaba ama sayfalar ilerledikçe kitap ilgimi çekti ve elimden bırakmadan okudum sonuna kadar. Dorian’nın ‘bana dokunma’ olayı bana Grey’den ziyade Leigh Bardugo’nun Six of Crows Serisindeki Kaz’ı daha çok çağrıştırdı.Gerekçeleri,eldiven kullanmaları falan daha bir benzer geldi.Tanımlamalar ve benzetmelere ben genel olarak Gül kadar (o bu konuya çok dikkat ediyor) takılmadığım için Gül söylemese muhtemelen farkına varmazdım (buz/kükürt hariç =D ). Sonuç olarak bir historicalde ziyadesiyle farklı bir konu,bana göre güzel bir kurgu ve ilginç karakterleri ile severek okuduğum bir kitap oldu.

Bu bölümdekileri sadece yorum yapanlar görebilir. Henüz yorum yapmadınız veya yorumunuz onaylanmadı. Yorum yapmak için TIKLAYIN

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Önceki Yazı:İskoçyalı’nın Dokunuşu Karen Marie Moning Pdf E-Kitap Oku İndir

Sonraki Yazı:Karanlıktan Gelen İblis Kresley Cole Pdf E-Kitap Oku İndir

Yorumlar
23 Yorum
 1. Yazar
  Yerence

  Teşekkür ederim

 2. Yazar
  İlknur

  Teşekkürler

 3. Yazar
  yeliz

  Teşekkürler

 4. Yazar
  şerife

  teşekkürler

 5. Yazar
  Nili

  Tesekkurler

 6. Yazar
  Zehra

  Tesekkurler

 7. Yazar
  aysel

  teşekkürler

 8. Yazar
  Metmet

  Teşekkürler

 9. Yazar
  rana yıldız

  Teşekkürler

 10. Yazar
  rana yıldız

  kitabı nasıl indirebiliriz

 11. Yazar
  Can Avar

  Teşekkürler

 12. Yazar
  gamze

  teşekkürler

 13. Yazar
  gamze

  teşekkürler

 14. Yazar
  Hatice

  Teşekkürler

 15. Yazar
  lale

  teşekkür ederim

 16. Yazar
  nurten

  merci

 17. Yazar
  nurten

  nasil indiricez

 18. Yazar
  Atgozlugu

  Teşekkürler

 19. Yazar
  Özüm

  Teşekkürler

 20. Yazar
  Özlem

  teşekkürler

 21. Yazar

  teşekkürler

 22. Yazar
  Ayşenur

  Tanıtım herhalde herhangi bir indirme linki göremiyorum 🙁

Bir yorum yazın