Çilek Mevsimi Burcu Büyükyıldız Pdf Yerli E-Kitap Oku İndir

43
5513
views

Çilek Mevsimi Burcu Büyükyıldız Pdf Yerli E-Kitap Oku İndir

Kitabı Sitemizden Okuyunuz.Lodaing Kısmı Doldugu An Okumaya Baslayabilirsiniz…Yorum Yapan Elinize Sağlık…

“Ne olacağını bilmiyorum…” dedi onun bakışlarındaki tedirginliği yok etmek ister gibi, “Ama öğrenmek istiyorum Mira. Hayatımdaki tüm kaosa, tüm belirsizliğe rağmen bunu seninle yaşamayı istiyorum.” diye fısıldadı ve ardından ekledi, “Çünkü seni incitebilme ihtimalime rağmen, seni istemekten vazgeçemiyorum.”

Bir bahar günü çilek kokuları içerisinde tanışan ve birbirlerinden ilk görüşte etkilenen Mira ve Yağız için aşkın büyüsüne kapılmak çok zor olmamıştı. Diğer taraftan, aralarına bir kara kedi gibi giren Yağız’ın tehlikelerle örülmüş geçmişi, mutluluklarının uzun sürmesine izin vermemişti. Hızlı ve tutkuyla başlayan bir aşkın özneleriyken kendilerini birdenbire hoyrat bir ayrılığın içinde bulan Yağız ve Mira’nın günlerine özlemin ıssızlığı sinmişti.

Günün birinde geçmişinin karmaşasını, sırlarını çözüp bir daha gitmemek üzere geri gelen Yağız, ardında bırakıp gittiği mutlu, tasasız, cıvıl cıvıl kadını aynı bulabilecek miydi? Derinden yaraladığı Mira’ya kendisini affettirebilecek miydi? Daha da önemlisi Yağız, Mira’ya yaşadıklarını unutturabilecek miydi?

Adı gibi kokusu olsa çilek kokacak bir hikâye…
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 512
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Müptela Yayınları

 

Kitap Hakkında Yorumlar

Yorum 1: “Kokusu olsa çilek kokacak bir hikaye”

Nasıl güzel nasıl, akıcı anlatımlı bir kitap.

Yazarı o kadar sade ve içten anlatmış -yazmış ki- okurken mest oldum. Yağız’ın aşkına aşkı için verdiği savaşa, Mira’nın güçlü duruşuna okurken hayran kalacaksınız, mest olacaksınız. Ben ilk kez bir kitap için yorumda bulunuyorum ki yıllardır D&R’dan online kitap alırım ilk kez yorum yapma gereği duydum… Bu tarz kitap okumayı sevenlere şiddetle tavsiyemdir.

Alın okuyun ve karakterlere aşık olun diyorum.

Yorum 2: Etkileyici

İlk sayfadan itibaren farklılığını belli eden bir üslup var. Metinlerdeki anlam zenginliği ve kendini tekrar etmeyen tarzıyla insanı sarıyor. Basit bir aşk hikayesi mi ki diye başladığınız kitabın kurgusu öyle bir hal alıyor ki bittiğinde bir daha okumalıyım diyorsunuz. Altını çizdiğim harika cümleler mevcut. Okuyun okutun derim.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

43 YORUMLAR

    • mail kontrolü yapıyorumda bize gercek mailinizlemi yazıyorsunuz onu merakımdan yazmış olabilirim…ben genelde mailime bakarak güne baslar sonrada elimi yüzümü yıkarım sonra vs vs sizlerde genelde böyle yapmalısınız 😀

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here